logo podkarpacka jesien

do pobrania: karta zgłoszenia 2018 
do pobrania: kalendarz

Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie mają zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w IV Podkarpackiej Jesieni Jazzowej.
Głównym celem tego przedsięwzięcia jest promocja muzyki improwizowanej oraz ukazanie szerszej publiczności aktywnych koncertowo ośrodków kultury województwa podkarpackiego.
Jesień Jazzowa ma za zadanie zebrać w jedną całość wszystkie wydarzenia jazzowe zarówno te regularnie odbywające się na Podkarpaciu, jak również nowe inicjatywy. Impreza ta rozpocznie się w połowie września br. Koncertem Inauguracyjnym w WDK w Rzeszowie, a zakończy w listopadzie
VII Rzeszów Jazz Festiwal. Czas pomiędzy tymi dwoma wydarzeniami wypełniać będą koncerty jazzowe, odbywające się w różnych ośrodkach kultury na terenie całego województwa podkarpackiego, w tym, mamy nadzieję, również i Państwa instytucji.
Jeżeli byliby Państwo zainteresowani włączeniem organizowanych przez Państwa imprez jazzowych w jedno promocyjne hasło Podkarpackiej Jesieni Jazzowej to uprzejmie prosimy o informację. Zbiór tych wszystkich wydarzeń będzie częścią dużego przedsięwzięcia, wypromowanego m.in. w specjalnie z tej okazji wydanym kalendarzu Podkarpackiej Jesieni Jazzowej. Zapewniamy również wsparcie promocyjne na stronach internetowych i portalach społecznościowych związanych z IV Podkarpacką Jesienią Jazzową. Jeśli chcieliby Państwo wziąć udział w tym przedsięwzięciu, a dotychczas Państwa instytucja nie organizowała wydarzeń jazzowych, również prosimy o kontakt. Informację potwierdzającą chęć wzięcia udziału w projekcie wraz z datą planowanego wydarzenia prosimy wysłać do 17 sierpnia 2018 r. na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt: Maria Kula –  instruktor WDK w Rzeszowie,  tel. 17 853 52 57 wew. 38
Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie.

IV Podkarpacką Jesień Jazzową honorowym patronatem objął
Marszałek Województwa Podkarpackiego